Jótékonysági futás a Mikulással

esemény kezdete: 2023. december 09. 10:00
esemény vége: 2023. december 09. 12:00

A tehetséges és rászoruló gödöllői gyerekekért

Gödöllőn és környékén élő ????????ℂ???????????? és ????????????????????????!
Mozduljunk meg közösen azért, hogy ????????́???????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????́????????????, ????????́????????????????????????????́ ????????̈????????̈????????????̋???? ???????????????????????????????????????? !
A Rotary Club Gödöllő ismét Mikulásfutást szervez ????????????????. ???????????????????????????????? 9-é???? ???????? ????́????????́????????́???? a gödöllői Alsópark futókörre! ????????????
A programra ????????????????̈???? ???? ????????????????????????́???? , hiszen ennek a széleskörű, jószándékú összefogásnak a híre már hozzá is eljutott!
Az eseményre a ????????????????????̋???????????????????????????? ???? ????????????????????????́???????? ????????́???? ????.???????????? ????????, a gyerekeknek ingyenes. ????
Korhatártól függetlenül várjuk a kis- és nagy iskolásokat, felnőtteket.
Gyertek minél többen az iskolátokból, mert ???? ????????????????????̈???????? ???????????????????????????? ????????́????????????????́???????????????????????? ????????????????????????????????????̋ ????????????????????????́???????????? 100.000 Ft értékű vásárlási utalványt adunk Tesco Gödöllő-nek ????????̈????????????̈????????????????????̋????????!
Sőt, ha Mikulás sapkában vagy öltözetben jössz, extra pontokat is gyűjthetsz az iskoládnak!????
A felnőttek a helyszínen, a nevezési díj megfizetése után szintén jelölhetnek meg támogatandó iskolát, szóval érdemes minél többen jönni!!!
Ha csak sétálni van kedved, akkor is itt a helyed, mert a jószándék + friss levegő csak szebb napot varázsolhat!
A helyszínen ???????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????́???????????????????????????????????? ????????????́????????????́???????????? ???????????????????? ????????????????????, ???????????? ????????????????????????́???????? ????.???????????? ???????? ????????????????????́???????????????????? ????????́???????????????????????????? ???????? ????????????????????́????????????!
Ha a futás után van kedved egy ????????́????????́???????????? ????????????????????????????????????????????́????????????, akkor a Rotary sátorban kérd el a pecsétgyűjtő lapot és szerezd meg az összes pecsétet, hogy egy kis finomságot is szerezz a Mikulástól!
A hideg ellen forró teával készülünk!
Ne feledd, hogy a nevezési díjakból, valamint a zsákbamacska vásárlásból befolyt összeggel tehetséges, rászoruló gödöllői fiatalokat támogatunk!
???????????????????????????? ???????? ????????????????́???? ????????̈????????????????, ???????????????????????????????? ????????????, ???????????????? ???????????? ????????́ ????̈????????????́???????? ???????????????????????????????????? ????????????́???????? ????????̈????????̈????????????̋!